Electrolux PKKS8 Obdélníkový Ocel
Kód: AGDELCGAR0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Nerezová ocel
Materiál
Ocel
Tvar
Obdélníkový
Hmotnost a rozměry
Hloubka
340 mm
Šířka
400 mm
Výška
75 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 7332543256365 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
