Electrolux LMS2203EMX Pracovní deska Samostatná mikrovlnná trouba 20 l 700 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDELCKMZ0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Délka šňůry
1 m
Uchycení dveří
Levý
Vnitřní osvětlení
Ano
Barva dveří
Černá
Materiál
Nerezová ocel
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Otočný talíř
Ano
Velikost otočného talíře
2,45 cm
Vestavěný displej
Ano
Vnitřní kapacita
20 l
Barva
Černá
Výkon trouby
700 W
Deaktivace otočného talíře
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Časovač
Ano
Příkon
Spotřeba
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Výška
388 mm
Hloubka balení
405 mm
Hmotnost včetně balení
18 kg
Vnitřní rozměry (š x h x v)
315 x 329 x 174 mm
Šířka balení
650 mm
Instalační hloubka oddílu
35 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
16 kg
Šířka
595 mm
Výška balení
445 mm
Instalační výška oddílu
38 cm
Hloubka
347 mm
Funkce a programy vaření
Automatické rozmrazování
Ano
Funkce grilování
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 7332543673575 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 475 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
