Electrolux LIV63431BK Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0160
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7350 W
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Počet varných zón
4 zóna/zón
Šířka varné desky
60 cm
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Barva rámečku
Černá
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Délka šňůry
1,5 m
Instalační šířka oddílu
56 cm
Výkon
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
LED indikátory
Ano
Bzučák
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ časovače
Mechanický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 7332543669523 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
| Typ rámečku: | Přední okraj |
| Forma rámečku: | Úkos |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
