Electrolux LIT30230C Černá Vestavěné 29 cm Indukční varná deska se zónami 2 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0218
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (elektřina)
3650 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Průměr varné zóny 1
210 mm
Šířka varné desky
29 cm
Typ varné zóny 1
Velký
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ varné zóny 2
Střední
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Umístění varné zóny 1
Vpředu uprostřed
Umístění přístroje
Vestavěné
Průměr varné zóny 2
145 mm
Materiál povrchu
Temperované sklo
Umístění varné zóny 2
Vzadu uprostřed
Barva
Černá
Typ rámečku
Bez rámečku
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Barva kontrolního panelu
Černá
Počet varných zón
2 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Hloubka
520 mm
Hmotnost
5,41 kg
Šířka
290 mm
Údaje o balení
Výška balení
125 mm
Objem balení
29100 cm³
Šířka balení
388 mm
Hmotnost včetně balení
6,18 kg
Hloubka balení
600 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Výkon
Domino
Ano
Funkce Hob²Hood
Ne
Ergonomie
Bzučák
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 7332543848287 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
| Certifikace: | UL|DEMKO|CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
