Electrolux LIR60430BW Bílá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0156
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7350 W
Vzhled
Průměr varné zóny 4
145 mm
Šířka varné desky
60 cm
Výkon varné zóny 1
1800 W
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Počet varných zón
4 zóna/zón
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Počet paralelně používaných varných zón
4
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2800 W
Barva
Bílá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Průměr varné zóny 3
180 mm
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2500 W
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Výkon varné zóny 3
1800 W
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné zóny 4
Mírný var
Typ rámečku
Bez rámečku
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Výkon varné zóny 4
1400 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Průměr varné zóny 1
180 mm
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Větší intenzita varné zóny 1
2800 W
Výkon varné zóny 2
2300 W
Průměr varné zóny 2
210 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
1,5 m
Šířka
590 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hmotnost
10,9 kg
Hloubka
520 mm
Výkon
Funkce Boost
Ano
Detekce pánve
Ano
Ergonomie
Bzučák
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Čelní
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ časovače
Digitální
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.7 kg |
| EAN: | 7332543670932 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 685 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
