Electrolux LHR3233CK varná deska Černá Vestavěné Keramický 2 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0216
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vzhled
Umístění varné zóny 2
Vzadu uprostřed
Výkon varné zóny 4
1200 W
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1700 W
Průměr varné zóny 4
145 mm
Výkon varné zóny 1
1200 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Umístění varné zóny 1
Vpředu uprostřed
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Umístění varné zóny 3
Uprostřed vzadu
Typ rámečku
Bez rámečku
Materiál povrchu
Sklokeramický
Typ varné desky
Keramický
Typ povrchu
Lesk
Průměr varné zóny 3
180 mm
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Výkon varné zóny 2
700 W
Průměr varné zóny 1
145 mm
Umístění varné zóny 4
Uprostřed vpředu
Zvýšení výkonu varné zóny 2
1700 W
Hmotnost a rozměry
Výška
38 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hmotnost
4,35 kg
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1,1 m
Šířka
290 mm
Instalační výška oddílu
3,8 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
49 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Výkon
Domino
Ano
Ergonomie
Dětský zámek
Ano
Bzučák
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Umístění ovládání
Front / Top front
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Indikátor zbývajícího času
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 7332543982851 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
