Electrolux LFP616X Podvěsný Šedá A 600 m³/h
Kód: AGDELCOKA0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
48 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Šedá
Model
Podvěsný
Vestavěný displej
Ne
Počet motorů
1
Hmotnost a rozměry
Šířka
598 mm
Hmotnost
13,3 kg
Hloubka
300 mm
Výkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
600 m³/h
Osvětlení zapnuto/vypnuto
Ano
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Počet rychlostí
3
Hlučnost
68 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
46 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
C
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Počet filtrů
2 kusů
Umývatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2304485
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.3 kg |
| EAN: | 7332543810222 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 483 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
