Electrolux LFP326S digestoř Polovestavěný (vytahovací) Šedá 410 m³/h C
Kód: AGDELCOKA0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
C
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Šedá
Počet žárovek
2 žárovek
Délka šňůry
1,3 m
Typ žárovky
LED
Typ ovládání
Jezdec
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
285 mm
Šířka
598 mm
Výška (max.)
17,9 cm
Výška (min.)
17,9 cm
Výkon
Počet rychlostí
3
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Třída účinnosti osvětlení
E
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
72 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Typ odsávání
Recirkulační
Maximální výkon odsávání
410 m³/h
Hlučnost (střední rychlost)
62 dB
Maximální recirkulační výkon
410 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Filtrování
Počet filtrů
2 kusů
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Umývatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7332543828081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
