Electrolux LFG719X Vestavěný Nerezová ocel 580 m³/h A
Kód: AGDELCOKA0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
55 kWh
Výkon motoru
250 W
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Počet žárovek
2 žárovek
Vestavěný displej
Ne
Model
Vestavěný
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
5 W
Motor dodáván
Ano
Funkce Hob²Hood
Ano
Počet motorů
1
Průměr sací přípojky
15 cm
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
33,1 cm
Hloubka
300 mm
Hmotnost
10 kg
Šířka
770 mm
Instalační hloubka oddílu
27,3 cm
Údaje o balení
Šířka balení
840 mm
Hmotnost včetně balení
12,5 kg
Výška balení
390 mm
Hloubka balení
450 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
54 dB
Maximální výkon odsávání
580 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Minimální vzdálenost od plynové plotny
57 cm
Počet rychlostí
3
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Hlučnost
67 dB
Třída účinnosti osvětlení
A
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
68 dB
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Intenzivní rychlost
Ano
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Kov
Ukazatel znečištění filtrů
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 7332543794782 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 840 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
