Electrolux LFG716W Podvěsný Bílá 700 m³/h A
Kód: AGDELCOKA0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
55 kWh
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Typ žárovky
LED
Délka šňůry
1,6 m
Barva
Bílá
Model
Podvěsný
Počet žárovek
2 žárovek
Hmotnost a rozměry
Hloubka
300 mm
Hmotnost
8,7 kg
Šířka
540 mm
Výška (min.)
33 cm
Výkon
Hlučnost
67 dB
Hlučnost (střední rychlost)
67 dB
Minimální vzdálenost od plynové plotny
57 cm
Hlučnost (nízká rychlost)
54 dB
Počet rychlostí
3
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Intenzivní rychlost
Ano
Typ odsávání
Potrubí
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Maximální výkon odsávání
700 m³/h
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet filtrů
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 7332543793945 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 610 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
