Electrolux EOF3H40BW 65 l A Bílá
Kód: AGDELCPIZ0202
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud
13 A
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,78 kWh
Spotřeba
2090 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba energie (konvenční)
0,89 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
A
Vzhled
Materiál ovládacího panelu
Nerezová ocel
Barva konflíků
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Odnímatelné sklo dvířek
Ano
Barva
Bílá
Zásuvné knoflíky
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ ovládání
Otočné
Hlučnost
49 dB
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Barva rukojeti
Bílá
Uchycení dveří
Dolů
Počet skleněných dveřních panelů
2
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
59,3 cm
Výška
590 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Hmotnost
28,1 kg
Šířka
594 mm
Hloubka
560 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
670 mm
Hmotnost včetně balení
29,3 kg
Šířka balení
635 mm
Výška balení
654 mm
Obsah balení
Počet pečicích plechů
1
Včetně grilovacího roštu
Ano
Plech na pečení
Ano
Ergonomie
Jednoduché čištění
Ano
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení.
Osvětlení
Počet lamp
1 lamp
Vnitřní osvětlení
Ano
Výkon topného tělesa
25 W
Trouba
Funkce trouby pro rozmrazování
Ano
Technologie čištění
AquaClean
Vyhřívání shora
Ano
Rozsah termostatu trouby
50 - 250 °C
Funkce grilování
Ano
Spodní vyhřívání
Ano
Velikost trouby
Střední
Čistá kapacita trouby
65 l
Počet pecí
1
Celková vnitřní kapacita trouby
65 l
Konvekční vaření
Ano
Typ trouby
Elektrický
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1151238
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 7332543819874 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
