Electrolux EOD5F71Z SteamBake 600 Katalýza Parní trouba Černá
Kód: AGDELCPIZ0220
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,81 kWh
Spotřeba
2990 W
Spotřeba energie na cyklus
0,95 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Počet roštů
1
Chladné dveře
Ano
Udržování tepla
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Vestavěný displej
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Typ displeje
LED
Zobrazení skutečné teploty
Ano
Grilování
Ano
Uchycení dveří
Dolů
Barva
Černá
Konvekční vaření
Ano
Typ ovládání
Otočné
Hodiny
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
29 kg
Hmotnost
28 kg
Šířka
596 mm
Výška
594 mm
Hloubka
569 mm
Technické údaje
Instalační výška oddílu
59 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Obsah balení
Počet pečicích plechů
2
Včetně grilovacího roštu
Ano
Teleskopické skluzavky
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce.
Trouba
Přístroj na výrobu chipsů
Ano
Vysávání
Katalytické
Pizza
Ano
Funkce
Spodní ohřev
Rozsah teploty vaření
50 - 275 °C
Velikost trouby
Střední
Automatické vypnutí
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Konvekční vaření
Ano
Hlučnost
43 dB
Počet pecí
1
Celková vnitřní kapacita trouby
72 l
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2159886
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 7333394078427 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
