Electrolux EOD4P57H trouba 3490 W A+ Černá
Kód: AGDELCPIZ0200
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,69 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba energie (konvenční)
0,93 kWh
Třída energetické účinnosti
A+
Vzhled
Barva konflíků
Černá
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Uchycení dveří
Dolů
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva rukojeti
Černá
Délka šňůry
1,6 m
Zásuvné knoflíky
Ano
Typ ovládání
Otočné
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
32,1 kg
Výška
594 mm
Šířka
596 mm
Instalační výška oddílu
60 cm
Hloubka
569 mm
Obsah balení
Včetně teleskopických kolejnic
Ano
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Typ časovače
Mechanický
Dětský zámek
Ano
Signál připravenosti
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Typ lampy
Halogen
Trouba
Funkce grilu s ventilátorem
Ano
Funkce trouby pro rozmrazování
Ano
Celkový výkon trouby
3490 W
Počet varných programů
9
Výkon grilu
2300 W
Funkce pečení pizzy
Ano
Samočisticí
Ano
Spodní vyhřívání
Ano
Vaření v páře
Ano
Vysávání
Pyrolytický
Funkce grilování
Ano
Konvekční vaření
Ano
Typ trouby
Elektrický
Čistá kapacita trouby
72 l
Počet pecí
1
Velikost trouby
Střední
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1464086
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 33.1 kg |
| EAN: | 7332543997480 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
