Electrolux EOC6H76X 72 l A Černá
Kód: AGDELCPIZ0199
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba
3390 W
Spotřeba energie (konvenční)
0,93 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,69 kWh
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Měkké uzavíratelné dveře
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Umístění ovládání
Čelní
Uchycení dveří
Dolů
Materiál dvířek
Sklo
Barva rukojeti
Nerezová ocel
Barva konflíků
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Hlučnost
45 dB
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Černá
Zásuvné knoflíky
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
594 mm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
33,2 kg
Instalační výška oddílu
60 cm
Šířka
596 mm
Hloubka
569 mm
Údaje o balení
Výška balení
654 mm
Hloubka balení
670 mm
Šířka balení
635 mm
Hmotnost včetně balení
34,2 kg
Obsah balení
Plech na pečení
Ano
Včetně grilovacího roštu
Ano
Počet pečicích plechů
1
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Wi-fi ovládání
Ne
Automatické vypnutí
Ano
Odkapávací tácek
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Dětský zámek
Ano
Hodiny
Ano
Typ časovače
Digitální
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Typ lampy
Halogen
Výkon topného tělesa
40 W
Trouba
Rychlé zahřátí
Ano
Čistá kapacita trouby
72 l
Spodní vyhřívání
Ano
Funkce trouby pro rozmrazování
Ano
Počet pecí
1
Funkce pečení pizzy
Ano
Počet roštů
6 police/polic
Vaření v páře
Ano
Funkce grilování
Ano
Velikost trouby
Střední
Konvekční vaření
Ano
Celková vnitřní kapacita trouby
72 l
Typ trouby
Elektrická trouba
Rozsah termostatu trouby
30 - 300 °C
Výukový režim
Ano
Pekárna na chleba
Turbo režim
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 34.2 kg |
| EAN: | 7332543974610 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 660 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
