Electrolux EIT61443B varná deska Černá Vestavěné Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0220
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
7200 W
Vstupní střídavé napětí
220-240/400 V
Vzhled
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Typ varné zóny 2
Velký
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2500 W
Výkon varné zóny 1
1800 W
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Počet paralelně používaných varných zón
4
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1800 W
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Výkon varné zóny 4
1400 W
Průměr varné zóny 2
210 mm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Průměr varné zóny 1
180 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Materiál povrchu
Sklo
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2800 W
Průměr varné zóny 3
180 mm
Průměr varné zóny 4
145 mm
Typ varné zóny 4
Mírný var
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 2
2300 W
Větší intenzita varné zóny 1
2800 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,8 kg
Hmotnost včetně balení
11,9 kg
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hloubka balení
600 mm
Šířka
590 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Výška balení
118 mm
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1,5 m
Šířka balení
678 mm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Výkon
Funkce Hob²Hood
Ano
Počet stupňů výkonu
15
Detekce pánve
Ano
Funkce Boost
Ano
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Typ časovače
Digitální
Vestavěný displej
Ne
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Horní přední
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| EAN: | 7333394021980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
