Electrolux EIS77453 Vestavná indukční varná deska 4 zóny Černá
Kód: AGDELCPGZ0238
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Průměr varné zóny 4
240 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Materiál povrchu
Sklo
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Barva
Černá
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Průměr varné zóny 3
210 mm
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Umístění přístroje
Vestavěné
Šířka varné desky
60 cm
Počet varných zón
4 zóna/zón
Typ varné zóny 4
Pravidelný
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Průměr varné zóny 2
210 mm
Typ varné zóny 3
Mírný var
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Typ varné zóny 1
Velký
Umístění varné zóny 3
Vpravo vepředu
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Šířka
680 mm
Délka šňůry
1,5 m
Hloubka
490 mm
Hmotnost
11,3 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
12,2 kg
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 7333394032078 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 795 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
