Electrolux EIS62453 Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0229
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
0 W
Vstupní střídavé napětí
220-240/400 2N
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon (elektřina)
7350 W
Vzhled
Počet plynových varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Barva kontrolního panelu
Černá
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Umístění varné zóny 3
Vpředu uprostřed
Průměr varné zóny 2
210 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Průměr varné zóny 1
210 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Průměr varné zóny 4
180 mm
Umístění varné zóny 1
Levý
Šířka varné desky
60 cm
Průměr varné zóny 3
145 mm
Umístění varné zóny 2
Levý
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Barva
Černá
Počet varných zón
4 zóna/zón
Materiál povrchu
Sklokeramický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,9 kg
Šířka
590 mm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Objem balení
48010 cm³
Výška balení
118 mm
Hmotnost včetně balení
11,8 kg
Hloubka balení
600 mm
Šířka balení
678 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
UL
Výkon
Funkce Hob²Hood
Ano
Ergonomie
Dětský zámek
Ano
Bzučák
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Automatické vypnutí
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Typ časovače
Digitální
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 7333394032092 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
| Certifikace: | UL|WABE|CE|DEMKO|STAR |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
