Electrolux EIS62443 Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0162
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240V/400
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Příkon (elektřina)
7200 W
Vzhled
Umístění varné zóny 4
Levá zadní část
Průměr varné zóny 1
145 mm
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1800 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1400 W
Průměr varné zóny 3
180 mm
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Výkon varné zóny 4
1800 W
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 1
Vpravo vepředu
Forma rámečku
Úkos
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Barva
Černá
Typ varné zóny 4
Mírný var
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Šířka varné desky
60 cm
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Průměr varné zóny 4
180 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Výkon varné zóny 2
2300 W
Materiál povrchu
Keramický
Průměr varné zóny 2
210 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2800 W
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2800 W
Větší intenzita varné zóny 1
2500 W
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56 cm
Výška
44 mm
Šířka
590 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Délka šňůry
1,5 m
Hmotnost
10,5 kg
Hloubka
520 mm
Výkon
Funkce kontroly varu
Ano
Funkce Hob²Hood
Ano
Počet funkcí Boost
4
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Automatické vypnutí
Ano
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ časovače
Digitální
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 7332543637683 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
