Electrolux EHF6547FXK varná deska Černá Vestavěné 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0217
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Bezpečnostní spínač
Ano
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon (elektřina)
7100 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ varné zóny 3
Velký
Průměr varné zóny 4
145 mm
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1200 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Mírný var
Materiál povrchu
Keramický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Výkon varné zóny 2
800 \ 1600 \ 2300
Výkon varné zóny 3
1500 \ 2400
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Průměr varné zóny 1
145 mm
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 4
Mírný var
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Velikost varné zóny 3 (š × h)
170 x 265 mm
Výkon varné zóny 4
1200 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Průměr varné zóny 2
120 \ 175 \ 210 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
9,14 kg
Výška
60 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hmotnost
7,86 kg
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
590 mm
Instalační výška oddílu
3,8 cm
Hloubka
520 mm
Ergonomie
Umístění ovládání
Vlevo nahoře
Automatický časový vypínač
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| EAN: | 7333394020068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
