Electrolux EHF6342XOK varná deska Černá Vestavěné Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0128
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
6300 W
Vzhled
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Barva
Černá
Typ varné desky
Keramický
Průměr varné zóny 3
120 \ 180 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Umístění přístroje
Vestavěné
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Výkon varné zóny 4
1200 W
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 1
Mírný var
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 3
700 \ 1700
Typ varné zóny 2
Velký
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Průměr varné zóny 2
120 \ 210 mm
Výkon varné zóny 1
1200 W
Průměr varné zóny 4
145 mm
Barva rámečku
Nerezová ocel
Typ varné zóny 4
Mírný var
Materiál povrchu
Sklokeramický
Výkon varné zóny 2
750 \ 2200
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Délka šňůry
1,5 m
Výška
38 mm
Šířka
576 mm
Hloubka
516 mm
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Bzučák
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Typ ovládání
Dotyk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 7332543486533 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
