Electrolux EHF46547XK Černá Vestavěné Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0219
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7100 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné desky
Keramický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Průměr běžné varné zóny
14,5 cm
Materiál povrchu
Sklokeramický
Průměr extra velké vysokorychlostní varné zóny
26,5 cm
Průměr velké varné zóny
21 cm
Průměr pozvolné varné zóny
12 cm
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Šířka
576 mm
Hmotnost včetně balení
9,14 kg
Hloubka
516 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hmotnost
7,86 kg
Výkon
Pozvolná varná zóna
800 W
Běžná varná zóna
1200 W
Extra velká vysokorychlostní varná zóna
2400 W
Velká varná zóna
2300 W
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Jednoduché čištění
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 7333394020075 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
