Electrolux EGS6436WW Bílá Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0140
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon (plyn)
8800 W
Vzhled
Typ varné desky
Plynový
Barva
Bílá
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Typ varné zóny 4
Mírný var
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Plotýnka na pánev wok
4000 W
Materiál mřížky sporáku
Litina
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Průměr varné zóny 4
54 mm
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Průměr varné zóny 3
70 mm
Průměr varné zóny 1
70 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Wok hořák
Ano
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Výkon varné zóny 1
1900 W
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění wok hořáku
Levý přední
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Výkon varné zóny 2
4000 W
Materiál povrchu
Nerezová ocel
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1900 W
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Průměr varné zóny 2
128 mm
Typ varné zóny 2
Extra velké
Hmotnost a rozměry
Šířka
595 mm
Hloubka
510 mm
Instalační šířka oddílu
56,1 cm
Instalační hloubka oddílu
49,1 cm
Délka šňůry
1,1 m
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 7332543609659 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
