Electrolux EGS6436RK Černá Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0141
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon (plyn)
8800 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1900 W
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné desky
Plynový
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 4
1000 W
Typ varné zóny 4
Mírný var
Umístění wok hořáku
Levý přední
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Průměr varné zóny 4
54 mm
Plotýnka na pánev wok
4000 W
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Materiál mřížky sporáku
Litina
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1900 W
Barva
Černá
Wok hořák
Ano
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Průměr varné zóny 3
70 mm
Výkon varné zóny 2
4000 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Průměr varné zóny 1
70 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 2
Velký
Průměr varné zóny 2
128 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
595 mm
Instalační hloubka oddílu
48 cm
Délka šňůry
1,1 m
Výška pod pracovní deskou
3,7 cm
Hloubka
510 mm
Ergonomie
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 7332543609680 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
