Electrolux EGG6407K Černá Vestavěné 59 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (plyn)
7650 W
Vzhled
Výkon varné zóny 1
1900 W
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 4
Mírný var
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Materiál mřížky sporáku
Litina
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 2
Velký
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Barva
Černá
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Typ varné desky
Plynový
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Výkon varné zóny 2
3000 W
Výkon varné zóny 4
1000 W
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1900 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Materiál povrchu
Sklo
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Průměr varné zóny 3
70 mm
Wok hořák
Ano
Plotýnka na pánev wok
3000 W
Průměr varné zóny 1
70 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Šířka varné desky
59 cm
Průměr varné zóny 4
54 mm
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění wok hořáku
Levý přední
Průměr varné zóny 2
100 mm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
510 mm
Instalační výška oddílu
51 cm
Délka šňůry
1,1 m
Instalační šířka oddílu
55 cm
Šířka
590 mm
Hmotnost
12,1 kg
Instalační hloubka oddílu
47 cm
Ergonomie
Elektronické zapalování
Ano
Typ ovládání
Otočné
Jednoduché čištění
Ano
Vestavěný displej
Ne
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 7332543663668 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
