Electrolux EGC3322NVK Černá Vestavěné Plynový 2 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0158
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon (plyn)
3900 W
Vzhled
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Barva
Černá
Počet plynových varných zón
2 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
2900 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Umístění varné zóny 2
Vpředu uprostřed
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Materiál povrchu
Sklokeramický
Výkon varné zóny 2
1000 W
Typ varné zóny 1
Velký
Průměr varné zóny 1
100 mm
Umístění varné zóny 1
Vzadu uprostřed
Typ varné zóny 2
Mírný var
Průměr varné zóny 2
54 mm
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Šířka
290 mm
Výška
41 mm
Instalační hloubka přihrádky (min)
4,1 cm
Hloubka
520 mm
Instalační výška oddílu
4,1 cm
Délka šňůry
1,1 m
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Horní přední
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 7332543475988 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 605 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
