Electrolux EAF5B Samostarný 5 l Samostatné 1500 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDELCFRY0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Kapacita
5 l
Funkce pečení
Ano
Funkce smažení
Ano
Doba časovače
90 min
Počet programů
8
Kapacita fritézy
2,3 kg
Dehydratační funkce
Ano
Teplota (min)
60 °C
Grilování
Ano
Teplota (max)
200 °C
Příkon
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Délka šňůry
0,9 m
Umístění přístroje
Samostatné
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Úchyty
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Hloubka
410 mm
Výška
300 mm
Šířka
320 mm
Hmotnost
5,35 kg
Údaje o balení
Šířka balení
368 mm
Hloubka balení
454 mm
Hmotnost včetně balení
6,68 kg
Výška balení
362 mm
Objem balení
60480 cm³
Další charakteristiky
Spotřeba elektrické energie
1500 W
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.93 kg |
| EAN: | 7333394032580 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
