EDEN Original Cousine - suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: DLKEDEKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Po kastraci
Hmotnost
10 kg
Další funkce
Bez obilovin
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez konzervačních látek
Ano
Hlavní příchuť
Směs chutí
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
V každém věku
Bez sóji
Ano
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie
Pro kočky
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
10,5%
Obsah tuku
23%
Hrubá vláknina
2%
Bílkoviny
43%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 5060438810386 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
