Ebook Onyx Boox Go 6" Carta 1300 32GB Wi-Fi Black
Kód: MULONYCZE0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
(cdm) Jazyk nabídky
PL, EN, DE a další
Hlavní barva produktu
Černá
Podporované formáty dat
PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3
Kapacita paměti RAM
2 GB
Nastavení jasu osvětlení
Ano
Slot na paměťovou kartu
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Dotyková obrazovka
Ano
Osvětlení displeje
Ano
Verze operačního systému
Android 11
Internetový prohlížeč
Ano
Wi-Fi
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Akcelerometr
Ano
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Kapacita baterie
1500 mAh
Bluetooth
Ano
Rozlišení displeje
1448 x 1072 px
Typ produktu
Čtečka elektronických knih
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Kompatibilní procesory
Qualcomm 2.0G Octa-core
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
146 g
Šířka
148 mm
Výška
108 mm
Hloubka
6,8 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Včetně kabelu USB
Ano
Záruční list
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 6949710309819 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 116 mm |
| Délka balení: | 34 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
