DeWALT DCH263N-XJ vrtačka 1165 ot/min SDS Plus 2,7 kg Černá, Žlutá
Kód: NAKDEWMWE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný točivý moment
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ tlumivky
SDS Plus
Vestavěné světlo
Ano
Šroubování
Ano
Design výrobků
Přímá vrtačka
Vrtání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Výška
187 mm
Šířka
84 mm
Hloubka
404 mm
Hmotnost
2,7 kg
Technické údaje
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Barva
Žlutá
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
1165 ot/min
Odchylka vibrací (šroubování)
9,1 m/s²
Úroveň vibrací (šroubování)
9,1 m/s²
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.206 kg |
| EAN: | 5035048708057 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 434 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
