Dewalt DCD708P2T-QW
Kód: NAKDEWWWK0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
5 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,1 kg
Technické údaje
Vrtání
Ano
Posun vpřed/vzad
Ano
Snadné uchopení
Ano
Šroubování
Ano
Výkon
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Vrtání s příklepem
Ne
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
65 Nm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1650 ot/min
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
450 ot/min
Maximální točivý moment (měkký spoj)
26 Nm
Vestavěné světlo
Ano
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Obsah balení
Počet článků baterie
2
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 5035048734322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
