DeepCool AK620 ZERO DARK Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECCPU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Jmenovité napětí
12 V
Spotřeba ventilátoru
1,44 W
Stanovený proud
0,12 A
Thermal Design Power (TDP)
260 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet tepelných trubek
6
Barva
Černá
Počet lopatek ventilátoru
9
Hmotnost a rozměry
Průměr tepelných trubek
6 mm
Šířka
129 mm
Hloubka
138 mm
Výška chladiče
15,7 cm
Hloubka chladiče
11 cm
Hmotnost
1,46 kg
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška
160 mm
Šířka chladiče
12,7 cm
Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v)
120 x 120 x 25 mm
Výkon
Průměr větráku
12 cm
Maximální proud vzduchu
2,19 mmH2O
Typ ložiska
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Průměr ventilátoru 2
12 cm
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Rychlost otáčení (min)
500 ot/min
Počet kusů v balení
1 kusů
Rychlost otáčení (max)
1850 ot/min
Model
Vzduchový chladič
Pokoj
Procesor
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Hlučnost (vysoká rychlost)
28 dB
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Včetně termální podložky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.715 kg |
| EAN: | 6933412727842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 195 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
