De’Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0123
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Režim úspory energie
Ano
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,35 W
Příkon
1450 W
Třída energetické účinnosti
A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Vstupní střídavé napětí
220–240
Hmotnost a rozměry
Výška
351 mm
Hloubka
430 mm
Šířka
238 mm
Hmotnost
9 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Počet nastavení brusky
13
Parní tryska
Ano
Nádoba na mléko
Ne
Počet odtoků
2
Typ kávovaru
Plně automatické
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Nastavitelné množství vody
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Umístění přístroje
Pracovní deska
Objem zásobníku vody
1,8 l
Vestavěný mlýnek
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Vodní filtr
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Samočisticí
Ano
Kapacita v šálcích
14 hrnků
Typ náplně
Mletá káva
Typ produktu
Espresso kávovar
Ergonomie
Funkce standby
Ano
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Barva
Stříbrná
Kontrolka
Ano
Vestavěný displej
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.76 kg |
| EAN: | 8004399326156 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
