De’Longhi Magnifica ECAM220.80.SB Plně automatické Kávovar na překapávanou kávu 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0308
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1450 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
350 mm
Šířka
240 mm
Hmotnost
8,8 kg
Hloubka
440 mm
Výkon
Objem zásobníku vody
1,8 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Vodní filtr
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ náplně
Mletá káva
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Dva šálky najednou
Ano
Ergonomie
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Základní materiál
Plast
Typ ovládání
Dotyk
Držák šálků
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava latte macchiata
Ano
Více nápojů
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.63 kg |
| EAN: | 8004399027251 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 415 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
