De’Longhi Magnifica DEL ECAM 290.61.SB Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0268
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Hmotnost a rozměry
Výška
440 mm
Hmotnost
9,6 kg
Šířka
240 mm
Hloubka
360 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
11,9 kg
Šířka balení
295 mm
Výška balení
400 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Hloubka balení
488 mm
Výkon
Systém na horkou vodu
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Objem zásobníku vody
1,8 l
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Typ náplně
Kávová zrna
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ kávovaru
Plně automatické
Umístění přístroje
Pracovní deska
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Stříbrná
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.28 kg |
| EAN: | 8004399021402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 308 mm |
| Šířka balení: | 505 mm |
| Délka balení: | 412 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
