De’Longhi EN 267.BAE kávovar Kávovar na překapávanou kávu 1 l
Kód: AGDDLOEXP0290
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1710 W
Automatické vypnutí
Ano
Automatické vypnutí po (max)
30 min
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220–240
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4 kg
Výška
218 mm
Hloubka
277 mm
Šířka
372 mm
Výkon
Počet odtoků
1
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Vestavěný mlýnek
Ne
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Nádoba na mléko
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Topný systém
Termoblok
Objem zásobníku vody
1 l
Maximální provozní tlak
19 bar
Programovatelný
Ano
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Typ náplně
Kávová kapsle
Způsob přidávání mléka
Manuální
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky
Funkce standby
Ano
Vestavěný displej
Ne
Nastavení hrdla
Svislý
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Barva
Černá
Kapacita kontejneru na použité kapsle
10 kusů
Základní materiál
Plast
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.42 kg |
| EAN: | 8004399331402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
