De’Longhi Citiz EN267.WAE Kávovar na překapávanou kávu 1 l
Kód: AGDDLOEXP0291
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220–240
Automatické vypnutí
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1710 W
Automatické vypnutí po (max)
30 min
Hmotnost a rozměry
Výška
218 mm
Hmotnost
4 kg
Hloubka
277 mm
Šířka
372 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Typ produktu
Kávovar na překapávanou kávu
Nádoba na mléko
Ano
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Maximální provozní tlak
19 bar
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ne
Topný systém
Termoblok
Počet odtoků
1
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Programovatelný
Ano
Způsob přidávání mléka
Manuální
Typ náplně
Kávová kapsle
Objem zásobníku vody
1 l
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Plast
Barva
Bílá
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Nastavení hrdla
Svislý
Funkce standby
Ano
Kapacita kontejneru na použité kapsle
10 kusů
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8004399331396 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
