DAHUA IP RECORDER NVR4116HS-4KS3
Kód: CIPDAUREJ0280
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
Součinnost mezi klienty
ONVIF (Profile S / (Profile T / (Profile G), CGI, SDK
Vlastnosti
Barva
Černá
Kapacita racku
1U
Příkon
Správa napájení
DC 12 V
Proud
2 A
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
810 g
Výška
47,6 mm
Šířka
260 mm
Hloubka
232,5 mm
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
Android
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Cinch audio výstupy
1
Výstupní porty VGA (D-Sub)
1
Počet HDMI portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
HDMI výstup
Ano
Vstup RCA
1
Výkon
Počítání lidí
Ano
Kanály video vstupu
16 kanály/kanálů
Poskytovaný operační systém
Embedded LINUX
Vylepšení obrazu
Okamžité přehrávání, obecné přehrávání, přehrávání událostí, přehrávání značek, inteligentní přehrávání
Média pro přehrávání
H.264
Zálohování
Ano
Audio kodeky
G.711a; G.711u; PCM; G726
Multi-screen
Ano
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Počet kanálů přehrávaných zároveň
16 kanály/kanálů
Video detekce pohybu
Ano
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 93%
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení vlhkosti ani extrémním teplotám.
Pevný disk
Maximální kapacita úložiště
20 TB
Počet podporovaných pevných disků
1
Počet SATA konektorů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.382 kg |
| EAN: | 6923172570697 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 333 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
