Cudy AP1300 Outdoor 867 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILCUDACC0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
MIMO
Ano
Bluetooth
Ne
5 GHz
Ano
Izolace bezdrátového připojení
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
867 Mbit/s
Maximální venkovní dosah
170 m
2.4 GHz
Ano
Režimy fungování
Wireless Access Point, Wireless Router, Wireless Extender, WISP
Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME)
Ano
QoS
Ano
Typ MIMO
Multi User MIMO
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Maximální přenosová rychlost
867 Mbit/s
Přizpůsobit funkce režimu AP
Síť typu mesh
BeamForming
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
1000
Šířka pásma kanálu
80 MHz
Rychlý roaming
Ano
6 GHz
Ne
Řízení pásma
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
300 Mbit/s
Mezní poměr
Ano
Příkon
Spotřeba elektrické energie
11 W
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet)
Passive PoE
Výstupní napětí
24 - 57 V
Vzhled
Barva
Bílá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Tlačítko reset
Ano
WPS tlačítko
Ano
Umístění
Tyč, Zeď
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
865 g
Hloubka
53,7 mm
Výška
240 mm
Šířka
100 mm
Hloubka antény
1,55 cm
Šířka antény
2,16 cm
Výška antény
19,8 cm
Údaje o balení
Výška balení
86 mm
Hmotnost včetně balení
865 g
Šířka balení
324 mm
Hloubka balení
107 mm
Technické údaje
Množství na přepravní kartonové balení
20 kusů
Anténa
Typ anténního konektoru
RP-SMA
Typ antény
Externí
Počet antén
2
Funkce antény
Odnímatelná anténa
Další charakteristiky
Dosah bezdrátového spojení
170 m
Bezpečnost
Filtrování MAC adres
Ano
Funkce identifikátoru bezdrátové sítě (SSID; Service Set Identifier)
Multiple SSIDs
Rodičovský zámek
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
WAN port
Ethernet (RJ-45)
Výkon
Vnitřní paměť
128 MB
Paměť flash
16 MB
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
880 MHz
Čipset
MT7621DA+MT7613B+MT7603E
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 65 °C
Obsah balení
Včetně antény
Ano
Včetně adaptéru PoE (napájení po ethernetu)
Ano
Montážní sada
Ano
Dodávané kabely
UTP
Jazyky návodu
Více
AC adaptér
Ne
Stručný návod
Ano
Logistická data
Záruční doba
1 rok/roky
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte přímému kontaktu s vodou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 6971690792893 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Microso� Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux |
| Přibalený software: | Cudy Software |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
