Cleaver Kohersen Elegance Ebony Wood Sekáček z damaškové oceli 16,5 cm
Kód: AGDKHSSZT0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ostření
Symetrické
Barva rukojeti
Bronzová
Barva čepele
Nerezová ocel
Tvrdost materiálu nože
60 HRC
Materiál rukojeti
Ebenové dřevo
Schéma
Raindrop
Ergonomické ovládání
Ano
Typ nože
Kolébka
Materiál ostří
Damašková ocel
Hmotnost a rozměry
Šířka čepele
8,1 cm
Délka řezné hrany
18 cm
Tloušťka čepele
2 mm
Hmotnost
335 g
Délka rukojeti
13 cm
Délka
31 mm
Údaje o balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.634 kg |
| EAN: | 5907642751619 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 123 mm |
| Šířka balení: | 354 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
