CHLAZENÍ PROCESORU NOCTUA NH-D12L
Kód: CHLNOCCPU0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Napájecí zdroj
2,4 W
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Materiál
Měď
Hmotnost a rozměry
Výška
145 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka
113 mm
Šířka
125 mm
Hmotnost
0,8 kg
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1150 (Socket H3)
Rychlost otáčení (max)
2000 ot/min
Rychlost otáčení (min)
450 ot/min
Průměr větráku
12 cm
Model
Chladič
Vhodné pro
Procesor
Životnost
150000 h
Typ ložiska
SSO2
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Chlazení dveří
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.61 kg |
| EAN: | 9010018000337 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
