Chieftec Vita Netzteil 850W 80+Bronze - PC-/Server Netzteil - 14,17 min napájecí zdroj 20+4 pin ATX PS/2 Černá
Kód: ZDLCHFOBU0129
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Celkový příkon
850 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Vzhled
Barva
Černá
Průměr větráku
12 cm
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,9 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
2,7 kg
Možnosti připojení
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Typ kabeláže
Nemodulární
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Délka napájecího kabelu základní desky
65 cm
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
Ano
Délka napájecího kabelu SATA
450
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA
6
Délka napájecího kabelu pro PCI Express
50 cm
Délka napájecího kabelu pro CPU
70 cm
Délka periferního (Molex) kabelu
450
Výkon
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
Účel
PC/server
Formát PSU
PS/2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 753263078636 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
