Bydlení ENDORFY Arx 700 Air
Kód: OBUENDOBU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Maximální délka grafické karty
41 cm
Model
PC
Počet 2.5" pozic
6
Tlačítko zap/vyp
Ano
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Tlačítko reset
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Vhodné pro
Hraní
Počet pozic 2,5" / 3,5"
1
Formát
ATX
Osvětlení
Ne
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
17,9 cm
Maximální délka PSU
34 cm
Protiprachový filtr
Ano
Počet expanzních slotů
7
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
486 mm
Hloubka
472 mm
Šířka
228 mm
Hmotnost
8,7 kg
Další charakteristiky
Tenká optická mechanika
Ne
Možnosti připojení
Audio vstup
Ano
Počet portů USB typu C
1
Audio výstup
Ano
Počet portů USB typu A
2
Chlazení
Počet podporovaných ventilátorů
8
Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče
360 mm
Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče
240 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče
140 mm
Instalované horní ventilátory
1x 140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5903018666310 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
