BRIT Care Dog Sustainable Sensitive Insect & Fish - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPRITKAS0070
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Fáze života zvířete
Dospělá
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie produktu
Suché krmivo
Příchuť krmiva
Bílá ryba
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Bez sóji
Ano
Řada
BRIT Care
Bez konzervačních látek
Ano
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Laktóza zdarma
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Účinky na zdraví
Kůže a srst
Typ zvířete
Pes
Hlavní příchuť
Hmyz
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
3,2%
Hrubý popel
6,5%
Obsah tuku
13%
Bílkoviny
25%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.05 kg |
| EAN: | 8595602559190 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
