Braun Series 9 Pro+ 9575cc Wet & Dry Planžetový holicí strojek Zastřihovač Metalická
Kód: AGDBRAGOL0215
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Doba provozu
90 min
Vstupní napětí
100 - 240 V
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Frekvence pohybové interpolace
50 - 60 Hz
Bezkabelový
Ano
Rychlonabíjení
5 min
Rychlé nabíjení
Ano
Vzhled
Voděodolný
Ano
Vestavěný displej
Ano
Barva
Metalická
Hmotnost a rozměry
Délka
168 mm
Hloubka
44 mm
Šířka
66 mm
Hmotnost
207 g
Údaje o balení
Množství
1
Typ balení
Krabice
Výkon
Zastřihovač
Ano
Zvuková technologie
Ano
Suché i mokré holení
Ano
Počet holicích hlav/břitů
5
Holicí systém
Planžetový holicí strojek
Obsah balení
Obsahuje základnu
Ano
Nabíječka
Ano
Dobíjecí pouzdro
Ano
Čisticí kazeta
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 7500435218276 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
