Braun MultiQuick 9 MQ9147X mixér
Kód: AGDBRAMIB0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nádobka
600 l
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1200 W
Vzhled
Ergonomický úchop
Ano
Barva
Nerezová ocel
Délka šňůry
1,2 m
Model
Ruční mixér
Barva kontrolního panelu
Nerezová ocel
Snadné uchopení
Ano
Technické údaje
Neobsahuje
Bisfenol A
Výkon
Drcení ledu
Ano
Sekáček
Ano
Turbo
Ano
Mlýnek
Ano
Uzamykání
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Počet rychlostí
3
Kapacita otočné misky
0,35 l
Obsah nádoby
0,6 l
Obsah balení
Šlehač
Ano
Šlehací metličky
Ano
Materiál
Materiál sklenic(e)
Plast
Materiál mixovací mísy
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.805 kg |
| EAN: | 8021098775153 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 508 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 184 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
