Bosch TWK8611P elektrická konvice 1,5 l 2400 W Antracit, Nerezová ocel, Bílá
Kód: AGDBOSCZE0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce uchování teploty
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Barva
Bílá
Indikátor úrovně vody
Ano
Základní materiál
Plast, Nerezová ocel
Filtrace
Ano
Ochrana proti zapnutí bez vody
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
2400 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,9 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2 kg
Ergonomie
Otočitelnost o 360°
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Bezkabelový
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.025 kg |
| EAN: | 4242002824628 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
| Certifikace: | CE, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
