Bosch TCG4215 kontaktní gril
Kód: AGDBOSGRE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát
Obdélníkový
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Kontrolka
Ano
Typ ovládání
Otočné
Zásobník s olejem
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Materiál varného povrchu
Hliník
Povrch pro pečení
328 x 238 mm
Odkapávací tácek
Ano
Barva
Černá
Nastavitelný termostat
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Příkon
Příkon
2000 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
400 mm
Výška
115 mm
Délka šňůry
1,2 m
Hmotnost
4,79 kg
Hloubka
330 mm
Údaje o balení
Výška balení
370 mm
Hloubka balení
420 mm
Šířka balení
205 mm
Hmotnost včetně balení
5,4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.078 kg |
| EAN: | 4242005238699 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 415 mm |
| Certifikace: | CE, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
