Bosch TCG3302 kontaktní gril
Kód: AGDBOSGRE0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Chlazený úchyt
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Materiál talíře
Keramický
Protiskluzové nožky
Ano
Odkapávací tácek
Ne
Nastavení výšky
Ano
Kontrolka
Ano
Barva
Hliník
Nastavitelný termostat
Ano
Počet varných zón
1 zóna/zón
Povrch pro pečení
310 x 220 mm
Indikace teplotní připravenosti
Ano
Základní materiál
Železo
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Vertikální skladovací prostor
Ano
Integrovaný časovač
Ne
Materiál varného povrchu
Keramický
Nepřilnavý povrch
Ano
Vyjímatelné desky
Ano
Úhel otevírání víka
180°
Úložný prostor pro kabel
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Automatické vypnutí
Ne
Příkon
2000 W
Bezpečnostní spínač
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,6 kg
Šířka
399 mm
Hloubka
325 mm
Výška
133 mm
Délka šňůry
0,9 m
Údaje o balení
Hloubka balení
415 mm
Šířka balení
135 mm
Hmotnost včetně balení
4 kg
Výška balení
365 mm
Technické údaje
Záruční doba
1 rok/roky
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedotýkejte se horkých povrchů během používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
| EAN: | 4242005403356 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
