BOSCH Soft Adult Duck and Potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5 kg
Kód: AMABEZKAR1350
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Příchuť krmiva
Kachna
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ zvířete
Pes
Hmotnost
12,5 kg
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Forma dávkování
Pevný
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu
Laktóza zdarma
Ano
Bez konzervačních látek
Ano
Fáze života zvířete
Dospělá
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezlepkový
Ano
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Kachna
Řada
BOSCH Soft
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4,7%
Obsažená vlhkost
18%
Hrubá vláknina
2,5%
Bílkoviny
22%
Obsah tuku
12,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 4015598009249 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
