Bosch Serie 8 PRA3A6I10 varná deska Černá Vestavěné 30 cm Plynový 1 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0296
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon (plyn)
6000 W
Proud
3 A
Příkon (elektřina)
1 W
Typ konektoru
Bez zástrčky
Vzhled
Základní materiál
Sklo
Barva
Černá
Materiál povrchu
Sklokeramický
Šířka varné desky
30 cm
Materiál mřížky sporáku
Litina
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Wok
Wok hořák
Ano
Výkon varné zóny 1
6000 W
Umístění wok hořáku
Pozice hořáku na wok
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Umístění varné zóny 1
Uprostřed
Počet paralelně používaných varných zón
1
Počet plynových varných zón
1 zóna/zón
Plotýnka na pánev wok
6000 W
Počet varných zón
1 zóna/zón
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Barva konflíků
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Hloubka
527 mm
Šířka
306 mm
Výška
57 mm
Tloušťka pracovní desky (min.)
2 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Délka šňůry
1 m
Instalační hloubka přihrádky (max)
50 cm
Hmotnost
7,2 kg
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Údaje o balení
Hloubka balení
580 mm
Šířka balení
360 mm
Výška balení
170 mm
Hmotnost včetně balení
8,1 kg
Objem balení
385 cm³
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Funkce Boost
Ne
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Typ elektronického zážehu
Automatické zapalování
Umístění ovládání
Vepředu vpravo
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ ovládání
Otočné
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie Bosch (vaření)
FlameSelect®
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4242005483150 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
